Technohrátky ve Vysokém Mýtě

První školní týden se rozběhl a deváťáci, které letos čeká důležité a zodpovědné rozhodnutí o volbě střední školy, měli hned ve čtvrtek 7. 9. možnost zúčastnit se Technohrátek ve Střední škole stavební ve Vysokém Mýtě. O akci byl obrovský zájem a do Mýta nakonec vyjelo 18 chlapců a 2 dívky. Odnesli si důležité informace o studiu na této škole, studijních a učebních oborech a během soutěžních aktivit si prohlédli školu, odborné učebny i dílny. Blíže se seznámili s náplní některých studijních oborů jako např. pozemní stavitelství – architektura, dopravní stavitelství, vodohospodářské stavby, instalatér, truhlář a zedník.

Žákům se akce velmi líbila a někteří z nich už uvažují o tom, že jedna z přihlášek k dalšímu studiu, půjde právě na tuto střední školu.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 40 | Včera: 47 | Týden: 296 | Měsíc: 87 | Celkem: 299458