Setkání seniorů

V pátek 1. 9. jsme v prostorách školy přivítali bývalé učitele a vychovatele, dnes již důchodce, spojené s naší školou. Překvapením pro nás byla hojná účast, bezmála 50 účastníků. Setkání zahájil starosta Poličky pan Jaroslav Martinů, poté podala informaci p. ředitelka Lenka Novotná o historii školy, na promítacím plátně se mohli návštěvníci hledat v učitelských sborech napříč stoletími. Poté se besedovalo, zájemci si prohlédli školu, přilehlou zahradu, zavzpomínali v některých třídách a kabinetech … dnes je všechno jinak. Nechyběl ani výborný oběd ve školní jídelně: knedlíčková polévka a svíčková. Když se všichni vrátili do sborovny školy, na stolech bylo sladké občerstvení ke kávě. Besedovalo se až do pozdních odpoledních hodin. Všem seniorům patří poděkování za účast a organizátorům za přípravy. Od 17. hodiny pokračovala akce setkáním s bývalými aktivními kolegy.

har

Copyright © 2023 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 21 | Včera: 30 | Týden: 219 | Měsíc: 1461 | Celkem: 292859