Poslední červnová setkání 1.B a 9.B

Při dvou společných akcích se naposledy sešli žáci 1.B a 9.B v rámci vrstevnického programu. 23. a 27. června strávili společně celé dopoledne.V pátek společně kreslili třídního maskota - slona a deváťáci pak pro prvňáčky připravili celou řadu her a sportovní aktivity. Kluci a některé dívky si také společně zahráli fotbal.

V úterý při branném pochodu deváťáci připravili pro prvňáčky šipkovanou. Po splnění úkolů čekala v cíli na prvňáčky sladká odměna a dopis na rozloučenou. Cestou zpět ještě poschovávali malované kamínky, které vyráběli na jednom z minulých setkání. Pak už se deváťáci a prvňáčci museli rozloučit. Zůstanou jim krásné vzpomínky na společné akce.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 52 | Týden: 349 | Měsíc: 903 | Celkem: 303018