Republikové finále soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

tomastomas 2Republikové finále se konalo 13. června v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice. Do celostátního finále postoupilo 40 nejúspěšnějších žáků z regionálních kol. Ti se sjeli do Pardubic, podstoupili další testování teoretických znalostí a zkoušku laboratorních dovedností, které měly rozhodnou o „králi mladých chemiků“ České republiky. Mezi těmito postupujícími byl i Tomáš Pechanec. Poradil si v laboratoři, zvládl obtížné výpočty, rovnice, chemické názvosloví a obsadil krásné 17. místo.

Blahopřejeme a děkujeme Tomášovi za reprezentaci školy v této náročné soutěži.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 52 | Týden: 349 | Měsíc: 903 | Celkem: 303018