1.A a 1.B opět spolu

Závěr první třídy se přiblížil, proto se třídy 1.A a 1.B vydaly na netradiční výlet. Pěšky jsme zdolali Šibeniční vrch, kde jsme si řekli pověst o Anežce, která je s tímto místem spjatá. Děti se zajímaly i o historii tohoto smutného místa, a tak jsme se na chvíli pomyslně přenesli do staletí minulých. Po vydatné svačině na místní sjezdovce jsme uzavřeli náš okruh návštěvou koupaliště. Děti měly možnost zchladit se v brouzdališti a pod dohledem plavčice si i zaplavat v bazénu. Vycházka se velmi zdařila a všichni budeme jistě vzpomínat na skvělé chvíle strávené se svými spolužáky a kamarády.

TU z 1.A a 1.B

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 40 | Včera: 47 | Týden: 296 | Měsíc: 87 | Celkem: 299458