Návštěva z Prahy

Děti ze 2.D si již od začátku školního roku dopisují s dětmi ze třetí třídy ze školy v Praze. V úterý 23. května měly děti možnost setkat se a poznat se osobně s tím, s kým si píší. Žáci s Prahy se v rámci Školy v přírodě vydali do Poličky a navštívili tak i naší školu.

Žáci druhé třídy si pro návštěvu z Prahy připravili šipkovanou s úkoly. Na závěr nechybělo společné hledání pokladu, prohlídka zahrady i třídy a fotografie u sochy pana prezidenta, jehož jménem se shodou okolností mohou pyšnit obě školy.

Ještě jednou děkujeme i touto cestou za milou návštěvu a pozvání do Prahy.

TU 2.D

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 41 | Týden: 297 | Měsíc: 88 | Celkem: 299459