SÁZENÍ STROMKŮ – vrstevnický projekt 1.C a 9.C

Na Den Země se v pátek 21.4. opět sešli prvňáčci s deváťáky, kdy tentokrát jejich setkání bylo věnováno stromům. Nejdříve jsme si ve třídě o stromech povídali, poznávali, třídili je a diskutovali o jejich významu. Potom jsme společně zhlédli film Muž, který sázel stromy a odpovídali na předem přichystané otázky týkající se tohoto filmu. Po svačině jsme se odebrali na naši školní zahradu, kde jsme společně sázeli malé duby a kaštany, které prvňáčci ve třídě vypěstovali z nalezených plodů podzimní vycházky. Byla sice trochu zima, ale děti se zahřály při práci, která je moc bavila.

Tento den se vydařil a doufejme, že trochu přispěl k ochraně stromů a přírody vůbec. Moc děkujeme deváťákům za skvělou spolupráci a naší paní ředitelce za možnost uskutečnění tohoto projektu.

Včeličky

Počet návštěv - Dnes: 45 | Včera: 46 | Týden: 190 | Měsíc: 91 | Celkem: 302206