Digitální učení v 2.B

Ve škole se sice učíme správně psát, číst i počítat, ale především se učíme samostatně přemýšlet, rozhodovat se a také spolupracovat s ostatními. Rozvíjíme tím kompetence k učení, k práci, sociální a komunikativní kompetence, kompetence k řešení problémů a kompetence občanské. V poslední době přibyla i kompetence digitální. Učíme se využívat digitální technologie k učení, poznáváme ovládání počítačů klávesnicí i dotykovým displejem. Učíme se vytvářet schémata i myšlenkové mapy, pracujeme s tabulkami a grafy  a pomocí krokování programujeme jednoduché roboty. Na naši páteční digitální hodinu se vždy moc těšíme.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 40 | Včera: 47 | Týden: 296 | Měsíc: 87 | Celkem: 299458