Vrstevnický program Šesťáků a osmáků

Ve čtvrtek 2.2. proběhl vrstevnický program mezi šestkami a osmičkami. Osmáci si pro šestky svých paralelních ročníků připravili dvouhodinový program. Program byl připraven jak do tělocvičny, tak do třídy. Nejvíce zaujaly sportovní soutěže, dribling, gymnastika, Středověk, ale byl připraven i AZ kvíz, vědomostní kvíz na poznávání filmů, poznávala se zvířata podle zvuků, věci po hmatu. Hrálo se živé pexeso i šibenice.

Celý vrstevnický program si všechny třídy moc užily. Šesťáci byli odměněni sladkostmi a perníčky. Pochvala starším spolužákům, co a jak dokázali připravit a zorganizovat. Šesťáci se do aktivit vrhli s nadšením, plnili úkoly a spolupracovali. Všichni si to moc užili. Určitě budeme ve společných aktivitách pokračovat.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 41 | Týden: 297 | Měsíc: 88 | Celkem: 299459