Vrstevnický program 6B + 8B

Den před  pololetními prázdninami si pro naší třídu 6.B přichystali žáci 8.B vrstevnický program v podobě různých her a poznávaček. Tímto jim děkujeme za hezky strávené chvíle. 6.B

Vrstevnický program, pořádaný 8.B pro žáky 6.B, se konal 2.2.2023. Program se uskutečnil v tělocvičně, kde na žáky čekalo devět stanovišť. Připravili jsme pro ně stanoviště jak pohybová, např. dribling či gymnastika, tak i vědomostní (úryvky z filmů, zvuky zvířat atd.) nebo zaměřená na lidské smysly jako např. poznávání věcí po hmatu. Žáci byli rozděleni do malých skupinek po dvou až po třech. Každý žák dostal kartičku s devíti políčky, kterou si nejprve podepsal a na každém stanovišti pak dostal, po splnění úkolu, jedno razítko. Když žáci získali všech devět razítek, byli odměněni perníčky, které pro ně upekla a nazdobila jedna půlka naší třídy spolu s paní učitelkou Evou Neudertovou. Celý vrstevnický program si užili jak žáci 6.B, tak samozřejmě i my, žáci 8.B.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 41 | Týden: 297 | Měsíc: 88 | Celkem: 299459