Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

13. prosince 2022 se naši tři žáci Markéta Dospíšilová, Tomáš Pechanec a Jakub Vraspír zúčastnili regionálního kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR, které se konalo na SPŠCH v Pardubicích. Ve znalostech z chemie celkem soutěžilo 420 žáků ze 195 základních škol pěti krajů – Pardubického, Královéhradeckého, Libereckého, Středočeského a Kraje Vysočina. Do finále postoupilo 30 nejúspěšnějších řešitelů a mezi nimi i všichni tři naši žáci.

Regionální finále se konalo 11.01.2023, kde na 30 nejlepších čekala práce v laboratoři. Na výsledky si ale musíme počkat až do 22.3. V tento den se v pardubickém ABC klubu bude konat slavnostní vyhlášení výsledků a předávání cen.

Všem třem blahopřejeme k postupu mezi 30 nejlepších a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 51 | Týden: 159 | Měsíc: 542 | Celkem: 304166