Akce školního parlamentu

Den Dvojčat

14. prosince proběhla akce Den Dvojčat, a to napříč oběma stupni naší školy. Bylo velkým překvapením, kolik dětí se zapojilo. Účast učitelů byla tentokráte spíše symbolická. Porota měla velmi těžké rozhodování, nakonec vybrala třináctku modelů. Jasným vítězem ale byla siamská dvojčata ze 7.B.

Dvojice podle symbolů

Učitelé a asistenti školy, kteří se do této akce chtěli zapojit, utvořili deset dvojic. Každou dvojici spojoval nějaký symbol, indicie a třídy během 3 dnů měly přijít na to, kdo k sobě patří. Do detektivního pátrání se zapojilo 7 tříd. Zvítězila 8.C, která měla přesnější indicie. Odměnou jí bude bowling.

Devítky proti učitelům

uci1uci2Opět jsme obnovili sportovní klání deváťáků proti učitelům. Tradiční fotbálek a basket nezklamal a určitě pobavil. Na hřišti se to hemžilo černovláskami, blondýnami, zrzkami, ale i nezdařenou růžovou trvalou. Učitelé udrželi svoji neporazitelnost.

Den filmů

21. prosince zhlédli žáci druhého stupně filmy, které připravila metodička prevence. Každý ročník k filmu obdržel pracovní list, který vypracovával. Mezi tématy byla zahrnuta šikana, kyberšikana, adiktologie, sportovní jedinečnost.

Třídní besídky

Z důvodu velké absence žáků byla posunuta vánoční akademie, a tak se třídy v poslední školní den roku 2022 věnovaly samy sobě. Hrály se hry, vycházkovalo se a hlavně se rozdávaly dárečky.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 52 | Týden: 349 | Měsíc: 903 | Celkem: 303018