VÝPRAVA ZA SKŘÍTKEM PODZIMNÍČKEM

V pondělí 14.11. zažila v rámci vrstevnického programu 1.C a 9.C dopoledne plné zajímavých úkolů a nových zážitků, které nachystali pro prvńáčky jejich velcí kamarádi. Při příchodu do třídy přivítal děti velký skřítek Podzimníček a popřál jim mnoho úspěchů a radosti na společné výpravě. Bylo sice chladné počasí, ale i to k podzimu patří. Nejdříve jsme všichni společně hledali v areálu školy živé a neživé přírodniny, o kterých jsme si pak povídali. Na barevné palety prvňáčci spolu se svými deváťáky lepili kousky přírody, které přiřazovali k barvičkám na podzimní paletě. Následovalo krátké občerstvení a poté jsme se všichni přesunuli na další stanoviště, která byla nachystaná na novém barevném hřišti kousek od školy na sídlišti. Tam prvňáčci skládali sudoku a hledali odpadky poházené po hřišti, které se učili správně třídit do popelnic. Stihli jsme se i zhoupnout, zaskákat si na trampolínách nebo se svézt na klouzačce. Na závěr jsme si udělali fotku se skřítkem a prvňáčci předali deváťákům dárek v podobě podzimních záložek do knih. Krásné zakončení měsíčního projektu – Skřítci Podzimníčci!

Velké poděkování patří A. Hejdukové, která nám zapůjčila kostýmy, dřevěné sudoku, obrovského skřítka z Mozaiky a vyrobila s námi keramické misky s Dubínky.

1.C a 9.C

Počet návštěv - Dnes: 21 | Včera: 56 | Týden: 284 | Měsíc: 1326 | Celkem: 301920