Školní kolo v recitaci II. stupeň

Ve čtvrtek 5. února proběhla recitační soutěž Dětská scéna v rámci II. stupně, sešlo se celkem 17 recitátorů a recitátorek. V kategorii 6. – 7. tříd zvítězila Vendula Pucharová ze 7. A s vtipným textem o tetě Bětě. 2. místo bral Šimon Němec z 6. A s Křesťanovou Jarní únavou. 3. Místo Natálie Bauerová 7. B, která recitovala text z internetu, Stovka. Čestné uznání bylo uděleno Andree Dytrtové a Elišce Benešové obě 7. C.

IV. kategorie byla méně obsazená a zvítězila Magdalena Větrovská 9. C, druhá byla Veronika Poliačiková 8. B a třetí z 9. A Michal Moravec. Čestné uznání bylo uděleno Josefu Novákovi 8. B a Hedvice Kynclové 9. A.

Porota rozhodovala ve složení p. u. Haraštová, Hrubá, Kaprasová.

Bohužel ne všichni žáci nás budou v úterý 10. 2. reprezentovat v oblastním kole, neboť 7. a 8. ročníky jsou na lyžařském výcviku v Orlických horách.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 35 | Týden: 379 | Měsíc: 427 | Celkem: 306963