Vážení rodiče,

od pondělí 12. října se mění systém výuky na 2. stupni. Ministerstvo zavedlo tzv. střídavou výuku, kdy jeden týden žáci navštěvují školu prezenčně, druhý týden se vyučují distančně.

V týdnu od pondělí 12. 10. do pátku 16. 10. 2020 budou školu navštěvovat 6. a 8. ročníky, jejich výuka probíhá podle stanoveného rozvrhu (pouze s omezeními danými epidemiologickou situací).

Žáci 7. a 9. ročníku se budou vyučovat na dálku podle upraveného rozvrhu, který obdrželi v pátek 9. 10. 2020 ve škole. Stanovené vyučovací hodiny budou probíhat formou videokonferencí přes Classroom (podrobný Manuál pro práci obdrželi rodiče přes Bakaláře – Komens dne 28. 9. 2020).

Začátek vyučovací hodiny je dán rozvrhem, vyučující může vzhledem k hygienickým potřebám žáků zařazovat delší přestávky. Bližší informace, včetně již zmíněného rozvrhu vyučovacích hodin, obdrží rodiče prostřednictvím Bakalářů v průběhu víkendu.

Děkuji za pochopení

Mgr. Lenka Novotná, ředitelka školy

Počet návštěv - Dnes: 82 | Včera: 73 | Týden: 155 | Měsíc: 1197 | Celkem: 301791